Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Malowanie-Ocynku.com - Farby do Blachy | Szczecin malownie ocynku farby do ocynku i blachy ocynkowanej malowanie dachów ocynkowanych w Szczecinie | BALTIC Malowanie-Ocynku.com

Malarnia proszkowa Kameleon proponuje malowanie proszkowe szczecin oferujemy usługi w zakresie malowania elementów aluminiowych, stalowych, żeliwnych i ocynkowanych, malujemy proszkowo w Szczecinie dowolne detale oraz duże gabaryty.

Oferujemy fachowe i szybkie piaskowanie Szczecin, najtansze usługi piaskowania i szkiełkowania, mamy w ofercie piaskowanie w Szczecinie samochodów konstrukcji, betonu, cegły.

Farby do Blachy

SPECJALISTYCZNE FARBY DO BLACHY

farby_do_blachy

Firma BALTIC Polska w Szczecinie proponuje farby przemysłowe antykorozyjne do blach, które dają lepszą wydajność, trwałość, elastyczność przyczepność do podłoża, większą odporność chemiczną oraz łatwą i przyjazną do środowiska aplikację poprzez niską emisję związków aromatycznych (ograniczona intensywność zapachu rozcieńczalników).powszechnie stosowane farby do zabezpieczenia antykorozyjnego wszelkich konstrukcji stalowych pokrytych blachami: w budownictwie, w energetyce, w przemyśle chemicznym.

Farba przeznaczona do aplikacji na odpowiednio przygotowane powierzchnie stalowe, dobrze przyczepna na stare powłoki. Trwała farba nawierzchniowa w półpołysku stosowana w systemach chlorokauczukowych lub jako tzw. grunto-emalia nakładana na stal, najczęstsze zastosowanie dla wymalowań kontenerów, pojemników na odpady itp.

W bogatej palecie farb do blach znajdują się farby jedno i dwuskładnikowe, do malowania powierzchni blaszanych metodą natryskową lub zanurzeniową, a także  nakładanych pędzlem lub wałkiem.  W wszystkie nasza farby w są dostępne w kolorach RAL.

Cechą naszych systemów antykorozyjnych do blachy jest:

  • krótkie czasy schnięcia i utwardzania;
  • doskonała ochrona antykorozyjna;
  • trwałość na warunki atmosferyczne;
  • dostępność produktów w we wszystkich powszechnie używanych systemach kolorystycznych.

Dla naszych Klientów proponujemy:

  • wsparcie techniczne oraz doradztwo w doborze systemów antykorozyjnych;
  • regularny i profesjonalny serwis inspektorski;
  • udział w szkoleniach.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings