Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Malowanie-Ocynku.com - 13841 BariChlor HB Finish | Szczecin malownie ocynku farby do ocynku i blachy ocynkowanej malowanie dachów ocynkowanych w Szczecinie | BALTIC Malowanie-Ocynku.com

Malarnia proszkowa Kameleon proponuje malowanie proszkowe szczecin oferujemy usługi w zakresie malowania elementów aluminiowych, stalowych, żeliwnych i ocynkowanych, malujemy proszkowo w Szczecinie dowolne detale oraz duże gabaryty.

Oferujemy fachowe i szybkie piaskowanie Szczecin, najtansze usługi piaskowania i szkiełkowania, mamy w ofercie piaskowanie w Szczecinie samochodów konstrukcji, betonu, cegły.

Farba 13841 BariChlor HB Finish

SZYBKOSCHNĄCA JEDNOKOMPONENTOWA FARBA CHLOROKAUCZUKOWA

Szybkoschnąca jednokomponentowa farba chlokauczukowa głównie stosowana jako warstwa nawierzchniowa lub gruntoemalia dla zastosowań przemysłowych.

ZASTOSOWANIE:

Trwała farba nawierzchniowa w półpołysku stosowana w systemach chlorokauczukowych lub jako tzw. gruntoemalia nakładana na stal, najczęstsze zastosowanie dla wymalowań kontenerów, pojemników na odpady itp. Farba przeznaczona do aplikacji na odpowiednio przygotowane powierzchnie stalowe, dobrze przyczepna na stare powłoki i stare powłoki cynkowe / galwaniczne.

Więcej informacji w karcie produktu.

Karta produktu:  pdf

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings