Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Malowanie-Ocynku.com - Informacje o Farbach | Szczecin malownie ocynku farby do ocynku i blachy ocynkowanej malowanie dachów ocynkowanych w Szczecinie | BALTIC Malowanie-Ocynku.com

Malarnia proszkowa Kameleon proponuje malowanie proszkowe szczecin oferujemy usługi w zakresie malowania elementów aluminiowych, stalowych, żeliwnych i ocynkowanych, malujemy proszkowo w Szczecinie dowolne detale oraz duże gabaryty.

Oferujemy fachowe i szybkie piaskowanie Szczecin, najtansze usługi piaskowania i szkiełkowania, mamy w ofercie piaskowanie w Szczecinie samochodów konstrukcji, betonu, cegły.

Informacje o Farbach

SZCZEGÓLOWA INFORMACJA O FARBACH DO OCYNKU BLACHY I DACHÓW

Firma BALTIC Polska w Szczecinie w ofercie posiada bardzo szeroką gamę produktów do dachów, blachy i ocynku, pozwalających na optymalny dobór systemu malarskiego do warunków eksploatacji obiektu według ISO 12944 w różnych środowiskach korozyjnych.

Na proponowane farby posiadamy Atesty PZH. Dysponując nowoczesnym systemem barwienia farb zapewniamy każdorazowo powtarzalność kolorów z palety RAL, niezależnie od ilości zamawianej farby.

Posiadamy w ofercie specjalistyczne farby do dachów blachy i ocynku:

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

 

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings