Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Malowanie-Ocynku.com - 14841 Barivinyl HB Finish | Szczecin malownie ocynku farby do ocynku i blachy ocynkowanej malowanie dachów ocynkowanych w Szczecinie | BALTIC Malowanie-Ocynku.com

Malarnia proszkowa Kameleon proponuje malowanie proszkowe szczecin oferujemy usługi w zakresie malowania elementów aluminiowych, stalowych, żeliwnych i ocynkowanych, malujemy proszkowo w Szczecinie dowolne detale oraz duże gabaryty.

Oferujemy fachowe i szybkie piaskowanie Szczecin, najtansze usługi piaskowania i szkiełkowania, mamy w ofercie piaskowanie w Szczecinie samochodów konstrukcji, betonu, cegły.

Farba 14841 Barivinyl HB Finish

JEDNOKOMPONENTOWA FARBA WINYLOWO-ALIKIDOWA SZYBKOSCHNĄCA

Jednokomponentowa farba podkładowa - nawierzchniowa (gruntoemalia) winilylowo-alkidowa o przyspieszonym schnięciu. Może być aplikowana jednowarstwowo na grubości nawet do 80 mikrometrów

ZASTOSOWANIE:

Doskonała antykorozyjna farba do aplikacji bezpośrednio na stal i odpowiednio przygotowane powierzchnie galwanizowane jako nawierzchniowa dla farb winylowych, alkidowych i chlorokauczukowych oraz większość odpowiednio przygotowanych powłok przemysłowych lub beton. Najczęściej stosowana do systemów antykorozyjnych morskiego i przemysłowego zagrożenia środowiskowego.

Więcej informacji w karcie produktu.

Karta produktu:  pdf

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings